Vážení klienti,

věříme, že přes veškerá omezení, která nám přinesla zpřísněná hygienická a epidemiologická opatření, jste si užili příjemné léto.

S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že s příchodem podzimu se můžete opět těšit na komfort sobotního prodeje – od 5. září t. r. bude náš showroom každou sobotu otevřen v obvyklém čase od 10 do 14 hodin, kdy si v klidu můžete přijít prohlédnout novinky nebo si domluvit schůzku s obchodním zástupcem, který se bude věnovat v dohodnutém čase výhradně Vám.

Těšit se také můžete na týdny zvýhodněných nákupů, které připravujeme v měsíci říjnu. Tradičně proběhne i akce s cenovým zvýhodněním na prodej rozkládací pohovky Multy. O obou případech Vás budeme informovat na sociálních sítích a v naších aktualitách na webových stránkách.

V plánu je i organizace podzimního setkání s Vámi při skleničce dobrého vína a s doprovodným programem, kdy představíme nový katalog pro sezóny 2021 a 2022, který samozřejmě od nás obdržíte i poštou.

Koronavirová epidemie a s ní spojená restriktivní opatření se bohužel negativně promítla i do výrobních procesů závodu Ligne Roset ve Francii. Uzavření továrny a implementace všech nových bezpečnostních a hygienických opatření do výroby komplikují její hladký průběh což má za následek prodlužování výrobních lhůt, u vybraných modelů bohužel až na 12 týdnů. Věříme, že tento čas se bude postupně zkracovat a vracet k normálu, nicméně nyní jsme nuceni tuto skutečnost přijmout jako nevyhnutelnou součást této nelehké doby. Pro každou zakázku a poptávku budeme ověřovat dostupnost a hledat co nejlepší řešení pro rychlé doručení. Za vzniklou situaci se velice omlouváme a věříme ve Vaše pochopení.

Těšíme se na setkávání se s Vámi v našem showroomu.

Team Ligne Roset Praha

 

podzimni tydny vyhodnych nakupu

© Ligne Roset 2023 |  Facebook