Přinášíme ochutnávku nové kolekce, představené na letošním veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem / IMM 2020. Zaujaly nás zcela nové kusy i rozšířený design pro již stávající nábytek. Zcela výrazná byla expozice venkovního nábytku na terasy a zimní zahrady.

Od 13.1. – 19.1. probíhá veletrh nábytku v Kolíně nad Rýnem. Najdete nás v hale a na pozici 11.3 O020-P029. Ligne Roset zde představí nové produkty pro sezonu 2020/21. Více informacích naleznete v příspěvcích facebooku, instagramu a zde v aktualitách!

Vážení klienti a přátelé,
děkujeme Vám za projevenou přízeň v roce 2019 a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!

Všechny Vás srdečně zveme v předvánočním čase na inspirativní pop-up zasazený do unikátního prostředí secesního bytu na Malostranském nábřeží na dohled Galerii Mánes.

s radostí oznamujeme, že již máme k dispozici nový katalog Ligne Roset v tištěné i elektronické podobě. V případě zájmu, prosíme, zašlete mail s uvedenou doručovací adresou a my Vám zašleme jeden výtisk poštou.

V termínu od 12. 10. – 16. 11. 2019 již tradičně nabízíme rozkládací pohovku MULTY za zvýhodněnou cenu 44.900 Kč. V uvedeném termínu lze zakoupit tento model v 5 barevných variantách potahu AMALFI. Cena za pohovku neobsahuje náklady na dopravu.

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás v týdnu od 9. 9.-17. 9. zvýhodněné nákupy. Na každou nově uzavřenou kupní smlouvu Vám nabídneme 15% slevu. Při zakoupení vystaveného zboží Vám odečteme slevu až do výše 35%.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že během letních měsíců přerušujeme sobotní prodej a otevřeno bude pouze na vyžádání a po předchozí domluvě. V sobotu 6.7. již nebude otevřeno a sobotní prodej opět zahájíme 7. 9. 2019.

Krásné prožití velikonočních svátků Vám přeje tým Ligne Roset Praha. Rádi bychom Vás informovali o otevírací době během svátečních dnů.

Přinášíme Vám ochutnávku z letošního veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem, který úspěšně proběhl od 14. 1. do 20. 1. 2019.

Vážení a milí zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili, že v sobotu  22. prosince máme naposledy otevřeno v tomto roce od 10.00 – 14.00 hodin a budeme se na vás opět těšit od 7. ledna 2019.

10% sleva na dárky na poslední chvíli! Vánoční nabídka na světla, koberce, plédy, povlečení, doplňky. I u nás naleznete dárky, kterými uděláte radost. 

Rádi Vás informujeme, že máme již k dispozici zcela nový katalog pro rok 2019. Na vyžádání zasíláme vždy jeden výtisk, ale ještě radši Vás přivítáme u nás ve Florentinu v atriu budovy a katalog Vám předáme osobně.

Od 6. 10. do 31. 10. 2018 nabízíme dnes již klasickou rozkládací pohovku MULTY se zvýhodněnou cenou 43 000 Kč (včetně DPH) v sedmi barevných variantách.

V týdnu od 10. 9. do 17. 9. 2018 jsme připravili našim zákazníkům speciální nabídku. Na každou nově uzavřenou kupní smlouvu poskytneme slevu ve výši 15%. Na zakoupené zboží vystavené na prodejní ploše studia Ligne Roset Praha poskytneme v daném období slevu ve výši 20%. 

LIGNE ROSET, francouzský výrobce designového nábytku slaví tento rok 25. výročí působnosti na českém trhu a při této příležitosti, zve své zákazníky do nově otevřeného showroomu v centru Prahy.  Na ploše 250 m2 v atriu budovy Florentina je představena ucelená kolekce, zahrnující všechny ikonické produkty této značky. 

Rádi bychom Vám touto formou nabídli nábytkové kusy, které jsou již z kolekce nebo byly vystavené ve vzorových bytech a jsou za zvýhodněnou cenu. Neváhejte nás, prosím, kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

 

Francouzská firma LIGNE ROSET patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům designového nábytku. Nabízí kompletní vybavení bytových interiérů včetně svítidel a doplňků. Produkty LIGNE ROSET v sobě snoubí vysokou kvalitu provedení, funkčnost, pohodlnost a nadčasový design přetrvávajcí celé generace. 

© Ligne Roset 2020 |  Facebook