Elektronická verze katalogu Ligne Roset pro roky 2023 – 2024 ke stažení ZDE. Jako vždy je tištěná verze k vyzvednutí ve studiu Ligne Roset, Praha 1, Florentinum – atrium budovy. 

Vážení zákazníci a příznivci francouzského nábytku Ligne Roset, s prvními týdny v roce 2023 bychom Vám rádi nabídli 20% slevu na nábytkové sestavy Ethan, Everywhere, DITA, Selvans, Book & Look a jídelní stoly ENNEA a Odessa.

Vážení zákazníci a milí příznivci, přejeme Vám radostné prožití vánočních svátků a v novém roce pevné zdraví, mnoho štěstí a spokojenosti!

Antoine a Olivier Roset v tomto videu představují společnost Ligne Roset a mluví o jedinečném savoir-fair.

S podzimní dny jsme si pro Vás připravili 15% zvýhodnění na téměř celou kolekci z produkce Ligne Roset.

Tak jako každé léto i pro nadcházející období upravujeme otevírací dobu. Od 2.7. do 3.9.2022 přerušujeme sobotní prodej. V případě potřeby je nutné si domluvit na sobotní termíny schůzky.

Zajímá vás, co jsme si pro vás tento rok připravili? Prohlédněte si galerii novinek, které byly minulý týden představeny na velkolepé přehlídce v pařížském Palais de Tokyo.

Do našeho nábytkového studia v centru Prahy hledáme posilu na pozici sales assistant. Nabízíme práci v malém kolektivu a příjemném prostředí, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Nadešel čas pro MULTY v podzimní zvýhodněné ceně 52.000 Kč. Již tradičně nabízíme v tomto období náš bestseller, rozkládací pohovku Multy v 5 vybraných barvách potahu AMALFI.

Vývoj Ligne Roset zůstal věrný svým tvůrčím kořenům i v roce 2021, který byl formován pandemií, i tak výkonný tým neúnavně a energicky pracoval na dalším rozvoji nové kolekce. Jsme rádi, že vám můžeme představit některé z inovací, které byly nedávno uvedeny v pařížském paláci Palais de Tokyo. Více z nové kolekce naleznete ZDE.

Nový katalog pro období 2021 – 2022 v elektronické podobě a ke stažení ZDE. Na vyžádání vám zašleme i tištěný výtisk v anglickém jazyce.

Vážení zákazníci a příznivci Ligne Roset, přestože byl stávající rok plný nečekaných zvratů a mnohdy nepříjemných změn, přejeme si, abyste prožili vánoční svátky a i celý následující rok v maximální pohodě a hlavně v plném zdraví!

Je nám potěšením oznámit znovuotevření našeho showroomu ve čtvrtek 3. prosince. Náš tým se těší, že Vás bude moci opět přivítat a být nápomocný při předvánočním nákupu. Máme připraveny doplňky a dekorace ze stávající i nové kolekce Ligne Roset.

Vážení klienti,

věříme, že přes veškerá omezení, která nám přinesla zpřísněná hygienická a epidemiologická opatření, jste si užili příjemné léto.

V období od 1. 7. do 31. 8. nabízíme 15% slevu na čalouněný nábytek z kolekce Ligne Roset v potahovém materiálu Alcantara. Odolná látka, prověřená z automobilového průmyslu je skvělým řešením pro zákazníky, kteří nemají v oblibě kůži a z praktických důvodů mají obavu z běžných látkových potahů.

S nadcházejícím letním obdobím upravujeme otevírací dobu ve studiu Ligne Roset v budově Florentina. Od 1. 7. do 31. 8. 2020 přerušujeme sobotní prodej a v tento den bude otevřeno jen po předchozí domluvě a na vyžádání.

Nejen během pandemie si můžete pořídit vybavení domácí pracovny, pracovního koutu nebo si jen uzpůsobit své pracovní místo. To vše a více naleznete v aktuální nabídce z produkce francouzského výrobce designového nábytku Ligne Roset.

Velice se omlouváme za proluku v e-mailové komunikaci ve dnech 25. 5. – 29. 5., která byla způsobena technickou závadou ze strany poskytovatele. V současné době jsou již všechny adresy s koncovkou @ligne-roset.cz funkční a zprávy přijímáme v plném rozsahu.

Představujeme kolekci outdoorového nábytku a vybavení z produkce francouzské nábytkové značky Ligne Roset. Outdoorový nábytek dozajista učiní Vaši terasu, zahradu, či balkon oázou klidu a pohody během letních dnů a slunečného počasí.

Vážení zákazníci, nafotili jsme aktuální výstavní plochu showroomu Ligne Roset z různých pohledů, v detailu i širokém záběru. Chtěli jsme alespoň částečně přiblížit a ukázat vystavené a ihned dostupné nábytkové kusy, doplňky a světla.

Vážení zákazníci, nová situace a opatření v souvislosti s virovou pandemií Covid-19 nás nutí pracovat ve ztížených podmínkách a bez možnosti osobních návštěv obchodů. V Ligne Roset se Vám snažíme jít naproti novou formou prodeje a komunikace, kterou můžeme individuálně přizpůsobit každému, dle jeho potřeb a nároků.

S platností od dnešního dne 14.3. a v návaznosti na ustanovení vlády o rozšíření preventivních opatření v rámci nouzového stavu zůstává obchod s nábytkem Ligne Roset Praha uzavřený do odvolání.

Vážení zákazníci od 2.3. do 21.3. Vám poskytneme na všechny produkty z aktuální kolekce 15% slevu.

Přinášíme ochutnávku nové kolekce, představené na letošním veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem / IMM 2020. Zaujaly nás zcela nové kusy i rozšířený design pro již stávající nábytek. Zcela výrazná byla expozice venkovního nábytku na terasy a zimní zahrady.

Od 13.1. – 19.1. probíhá veletrh nábytku v Kolíně nad Rýnem. Najdete nás v hale a na pozici 11.3 O020-P029. Ligne Roset zde představí nové produkty pro sezonu 2020/21. Více informacích naleznete v příspěvcích facebooku, instagramu a zde v aktualitách!

Vážení klienti a přátelé,
děkujeme Vám za projevenou přízeň v roce 2019 a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!

Všechny Vás srdečně zveme v předvánočním čase na inspirativní pop-up zasazený do unikátního prostředí secesního bytu na Malostranském nábřeží na dohled Galerii Mánes.

s radostí oznamujeme, že již máme k dispozici nový katalog Ligne Roset v tištěné i elektronické podobě. V případě zájmu, prosíme, zašlete mail s uvedenou doručovací adresou a my Vám zašleme jeden výtisk poštou.

V termínu od 12. 10. – 16. 11. 2019 již tradičně nabízíme rozkládací pohovku MULTY za zvýhodněnou cenu 44.900 Kč. V uvedeném termínu lze zakoupit tento model v 5 barevných variantách potahu AMALFI. Cena za pohovku neobsahuje náklady na dopravu.

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás v týdnu od 9. 9.-17. 9. zvýhodněné nákupy. Na každou nově uzavřenou kupní smlouvu Vám nabídneme 15% slevu. Při zakoupení vystaveného zboží Vám odečteme slevu až do výše 35%.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že během letních měsíců přerušujeme sobotní prodej a otevřeno bude pouze na vyžádání a po předchozí domluvě. V sobotu 6.7. již nebude otevřeno a sobotní prodej opět zahájíme 7. 9. 2019.

Krásné prožití velikonočních svátků Vám přeje tým Ligne Roset Praha. Rádi bychom Vás informovali o otevírací době během svátečních dnů.

Je nám ctí být partnerem jarního Mercedez Benz Prague Fashion Weeku.

Přinášíme Vám ochutnávku z letošního veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem, který úspěšně proběhl od 14. 1. do 20. 1. 2019.

Vážení a milí zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili, že v sobotu  22. prosince máme naposledy otevřeno v tomto roce od 10.00 – 14.00 hodin a budeme se na vás opět těšit od 7. ledna 2019.

10% sleva na dárky na poslední chvíli! Vánoční nabídka na světla, koberce, plédy, povlečení, doplňky. I u nás naleznete dárky, kterými uděláte radost. 

Rádi Vás informujeme, že máme již k dispozici zcela nový katalog pro rok 2019. Na vyžádání zasíláme vždy jeden výtisk, ale ještě radši Vás přivítáme u nás ve Florentinu v atriu budovy a katalog Vám předáme osobně.

Od 6. 10. do 31. 10. 2018 nabízíme dnes již klasickou rozkládací pohovku MULTY se zvýhodněnou cenou 43 000 Kč (včetně DPH) v sedmi barevných variantách.

V týdnu od 10. 9. do 17. 9. 2018 jsme připravili našim zákazníkům speciální nabídku. Na každou nově uzavřenou kupní smlouvu poskytneme slevu ve výši 15%. Na zakoupené zboží vystavené na prodejní ploše studia Ligne Roset Praha poskytneme v daném období slevu ve výši 20%. 

LIGNE ROSET, francouzský výrobce designového nábytku slaví tento rok 25. výročí působnosti na českém trhu a při této příležitosti, zve své zákazníky do nově otevřeného showroomu v centru Prahy.  Na ploše 250 m2 v atriu budovy Florentina je představena ucelená kolekce, zahrnující všechny ikonické produkty této značky. 

Rádi bychom Vám touto formou nabídli nábytkové kusy, které jsou již z kolekce nebo byly vystavené ve vzorových bytech a jsou za zvýhodněnou cenu. Neváhejte nás, prosím, kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

 

Francouzská firma LIGNE ROSET patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům designového nábytku. Nabízí kompletní vybavení bytových interiérů včetně svítidel a doplňků. Produkty LIGNE ROSET v sobě snoubí vysokou kvalitu provedení, funkčnost, pohodlnost a nadčasový design přetrvávajcí celé generace.