Zajímá vás, co jsme si pro vás tento rok připravili? Prohlédněte si galerii novinek, které byly minulý týden představeny na velkolepé přehlídce v pařížském Palais de Tokyo.

Do našeho nábytkového studia v centru Prahy hledáme posilu na pozici sales assistant. Nabízíme práci v malém kolektivu a příjemném prostředí, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Nadešel čas pro MULTY v podzimní zvýhodněné ceně 52.000 Kč. Již tradičně nabízíme v tomto období náš bestseller, rozkládací pohovku Multy v 5 vybraných barvách potahu AMALFI.

Vývoj Ligne Roset zůstal věrný svým tvůrčím kořenům i v roce 2021, který byl formován pandemií, i tak výkonný tým neúnavně a energicky pracoval na dalším rozvoji nové kolekce. Jsme rádi, že vám můžeme představit některé z inovací, které byly nedávno uvedeny v pařížském paláci Palais de Tokyo. Více z nové kolekce naleznete ZDE.

Nový katalog pro období 2021 – 2022 v elektronické podobě a ke stažení ZDE. Na vyžádání vám zašleme i tištěný výtisk v anglickém jazyce.

Vážení zákazníci a příznivci Ligne Roset, přestože byl stávající rok plný nečekaných zvratů a mnohdy nepříjemných změn, přejeme si, abyste prožili vánoční svátky a i celý následující rok v maximální pohodě a hlavně v plném zdraví!

Je nám potěšením oznámit znovuotevření našeho showroomu ve čtvrtek 3. prosince. Náš tým se těší, že Vás bude moci opět přivítat a být nápomocný při předvánočním nákupu. Máme připraveny doplňky a dekorace ze stávající i nové kolekce Ligne Roset.

Vážení klienti,

věříme, že přes veškerá omezení, která nám přinesla zpřísněná hygienická a epidemiologická opatření, jste si užili příjemné léto.

V období od 1. 7. do 31. 8. nabízíme 15% slevu na čalouněný nábytek z kolekce Ligne Roset v potahovém materiálu Alcantara. Odolná látka, prověřená z automobilového průmyslu je skvělým řešením pro zákazníky, kteří nemají v oblibě kůži a z praktických důvodů mají obavu z běžných látkových potahů.

S nadcházejícím letním obdobím upravujeme otevírací dobu ve studiu Ligne Roset v budově Florentina. Od 1. 7. do 31. 8. 2020 přerušujeme sobotní prodej a v tento den bude otevřeno jen po předchozí domluvě a na vyžádání.

Nejen během pandemie si můžete pořídit vybavení domácí pracovny, pracovního koutu nebo si jen uzpůsobit své pracovní místo. To vše a více naleznete v aktuální nabídce z produkce francouzského výrobce designového nábytku Ligne Roset.

Velice se omlouváme za proluku v e-mailové komunikaci ve dnech 25. 5. – 29. 5., která byla způsobena technickou závadou ze strany poskytovatele. V současné době jsou již všechny adresy s koncovkou @ligne-roset.cz funkční a zprávy přijímáme v plném rozsahu.

Představujeme kolekci outdoorového nábytku a vybavení z produkce francouzské nábytkové značky Ligne Roset. Outdoorový nábytek dozajista učiní Vaši terasu, zahradu, či balkon oázou klidu a pohody během letních dnů a slunečného počasí.

Vážení zákazníci, nafotili jsme aktuální výstavní plochu showroomu Ligne Roset z různých pohledů, v detailu i širokém záběru. Chtěli jsme alespoň částečně přiblížit a ukázat vystavené a ihned dostupné nábytkové kusy, doplňky a světla.

Vážení zákazníci, nová situace a opatření v souvislosti s virovou pandemií Covid-19 nás nutí pracovat ve ztížených podmínkách a bez možnosti osobních návštěv obchodů. V Ligne Roset se Vám snažíme jít naproti novou formou prodeje a komunikace, kterou můžeme individuálně přizpůsobit každému, dle jeho potřeb a nároků.

S platností od dnešního dne 14.3. a v návaznosti na ustanovení vlády o rozšíření preventivních opatření v rámci nouzového stavu zůstává obchod s nábytkem Ligne Roset Praha uzavřený do odvolání.

Vážení zákazníci od 2.3. do 21.3. Vám poskytneme na všechny produkty z aktuální kolekce 15% slevu.

Přinášíme ochutnávku nové kolekce, představené na letošním veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem / IMM 2020. Zaujaly nás zcela nové kusy i rozšířený design pro již stávající nábytek. Zcela výrazná byla expozice venkovního nábytku na terasy a zimní zahrady.

Od 13.1. – 19.1. probíhá veletrh nábytku v Kolíně nad Rýnem. Najdete nás v hale a na pozici 11.3 O020-P029. Ligne Roset zde představí nové produkty pro sezonu 2020/21. Více informacích naleznete v příspěvcích facebooku, instagramu a zde v aktualitách!

Vážení klienti a přátelé,
děkujeme Vám za projevenou přízeň v roce 2019 a přejeme Vám klidné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku!

Všechny Vás srdečně zveme v předvánočním čase na inspirativní pop-up zasazený do unikátního prostředí secesního bytu na Malostranském nábřeží na dohled Galerii Mánes.

s radostí oznamujeme, že již máme k dispozici nový katalog Ligne Roset v tištěné i elektronické podobě. V případě zájmu, prosíme, zašlete mail s uvedenou doručovací adresou a my Vám zašleme jeden výtisk poštou.

V termínu od 12. 10. – 16. 11. 2019 již tradičně nabízíme rozkládací pohovku MULTY za zvýhodněnou cenu 44.900 Kč. V uvedeném termínu lze zakoupit tento model v 5 barevných variantách potahu AMALFI. Cena za pohovku neobsahuje náklady na dopravu.

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás v týdnu od 9. 9.-17. 9. zvýhodněné nákupy. Na každou nově uzavřenou kupní smlouvu Vám nabídneme 15% slevu. Při zakoupení vystaveného zboží Vám odečteme slevu až do výše 35%.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že během letních měsíců přerušujeme sobotní prodej a otevřeno bude pouze na vyžádání a po předchozí domluvě. V sobotu 6.7. již nebude otevřeno a sobotní prodej opět zahájíme 7. 9. 2019.

Krásné prožití velikonočních svátků Vám přeje tým Ligne Roset Praha. Rádi bychom Vás informovali o otevírací době během svátečních dnů.

Je nám ctí být partnerem jarního Mercedez Benz Prague Fashion Weeku.

Přinášíme Vám ochutnávku z letošního veletrhu nábytku v Kolíně nad Rýnem, který úspěšně proběhl od 14. 1. do 20. 1. 2019.

Vážení a milí zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili, že v sobotu  22. prosince máme naposledy otevřeno v tomto roce od 10.00 – 14.00 hodin a budeme se na vás opět těšit od 7. ledna 2019.

10% sleva na dárky na poslední chvíli! Vánoční nabídka na světla, koberce, plédy, povlečení, doplňky. I u nás naleznete dárky, kterými uděláte radost. 

Rádi Vás informujeme, že máme již k dispozici zcela nový katalog pro rok 2019. Na vyžádání zasíláme vždy jeden výtisk, ale ještě radši Vás přivítáme u nás ve Florentinu v atriu budovy a katalog Vám předáme osobně.

Od 6. 10. do 31. 10. 2018 nabízíme dnes již klasickou rozkládací pohovku MULTY se zvýhodněnou cenou 43 000 Kč (včetně DPH) v sedmi barevných variantách.

V týdnu od 10. 9. do 17. 9. 2018 jsme připravili našim zákazníkům speciální nabídku. Na každou nově uzavřenou kupní smlouvu poskytneme slevu ve výši 15%. Na zakoupené zboží vystavené na prodejní ploše studia Ligne Roset Praha poskytneme v daném období slevu ve výši 20%. 

LIGNE ROSET, francouzský výrobce designového nábytku slaví tento rok 25. výročí působnosti na českém trhu a při této příležitosti, zve své zákazníky do nově otevřeného showroomu v centru Prahy.  Na ploše 250 m2 v atriu budovy Florentina je představena ucelená kolekce, zahrnující všechny ikonické produkty této značky. 

Rádi bychom Vám touto formou nabídli nábytkové kusy, které jsou již z kolekce nebo byly vystavené ve vzorových bytech a jsou za zvýhodněnou cenu. Neváhejte nás, prosím, kontaktovat s jakýmkoliv dotazem.

 

Francouzská firma LIGNE ROSET patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům designového nábytku. Nabízí kompletní vybavení bytových interiérů včetně svítidel a doplňků. Produkty LIGNE ROSET v sobě snoubí vysokou kvalitu provedení, funkčnost, pohodlnost a nadčasový design přetrvávajcí celé generace.